Alexander Tolstoy - Při pletení

Olej na plátně, 65x54 cm. Signováno vlevo dole. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1895 – 1969
Ruský malíř

99081. Při pletení
Dražba ukončena:26.07.2023 21:08:56
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč