Alexandr Iljuščenko

48401. Hra světla v podzimním lese

popis: Olej na plátně, 60x80 cm. Signováno vlevo dole ILKO 2006. Olištováno.

pozn.: Tento ruský autor vyniká hrou světla ve svých dílech což je evidentní i na tomto duši hladícím obrazu. Celkově se dá bez ostychu řící že jeho díla mají velké charisma a jsou ozdobou každé sbírky. Je to vynikající příležitost prosvětlit klidem a pohodou sběratelův interiér.

zbývá: 20 dnů, 10 hodin

konec dražby: 26.08.2020 19:36:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 200 Kč