Alexandr Iljuščenko - Na Kampě

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole ILKO 2010. Olištováno.

o autorovi: 1955
Běloruský malíř.

Alexandr Iljuščenko
85204. Na Kampě
Dražba ukončena:27.10.2022 21:59:07
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč