Aleksei Vasiljevič Hanzen - Moře

Olej na kartonu. 16x21 cm. Signováno vlevo dole A. Hanzen. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1876, Oděsa - 1937, Dubrovník

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 570 000 Kč

38941. Moře
Dražba ukončena:12.12.2019 21:29:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč