Alfons Mucha - Job

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Nejdelší strana: 81 cm

Litografie, 54x40 cm. Signováno vpravo dole v tisku Mucha a vpravo dole tužkou tiskařem. Rám, pasparta, sklo. Limitovaná edice 288/300. Edice Nadace Alfonse Muchy.

Stav: Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

 

o autorovi: 1860 - 1939.
Narozen v Ivančicích. Výtvarným nadáním vynikal již při studiích na gymnáziu, na AVU do Prahy ale nebyl přijat. Malovat nepřestal a později byl přijat na AVU do Mnichova a následně na akademii Julian do Paříže. Nejslavnější Muchovo období je kolem přelomu 19. a 20. století. Byl označován za největšího dekorativního umělce světa. Svým všestranným nadáním zasahoval do všech uměleckých oborů, sochařstvím počínaje a divadlem konče.


Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 000 Kč

vydraženo
152364. Job
Dražba ukončena:28.01.2026 20:23:08
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
21 000 Kč 28.01.2026 20:20:08 16694
20 000 Kč 28.01.2026 20:17:53 19802
19 000 Kč 28.01.2026 20:15:20 16694
18 000 Kč 28.01.2026 20:13:24 19802
17 000 Kč 28.01.2026 20:11:11 16694
16 000 Kč 28.01.2026 20:08:11 19802
15 000 Kč 28.01.2026 12:28:39 19692
14 000 Kč 28.01.2026 4:47:36 16694
13 000 Kč 24.01.2026 16:59:22 19692
12 000 Kč 14.01.2026 21:29:13 16694
11 000 Kč limit (14.01.2026 21:29:06) 19692
11 000 Kč 14.01.2026 21:29:07 16694
10 000 Kč limit (14.01.2026 21:29:01) 19692
9 500 Kč 14.01.2026 21:29:02 16694
9 000 Kč limit (14.01.2026 19:35:27) 19692
8 500 Kč 12.01.2026 13:41:54 16694
8 000 Kč limit (12.01.2026 13:41:49) 19692
7 500 Kč 12.01.2026 13:41:50 16694
7 000 Kč limit (10.01.2026 18:27:23) 19692
6 500 Kč 09.01.2026 9:01:18 16694
6 000 Kč limit (09.01.2026 9:01:08) 19692
5 500 Kč 09.01.2026 9:01:09 16694
5 000 Kč limit (09.01.2026 9:01:05) 19692
4 900 Kč 09.01.2026 9:01:06 16694
4 800 Kč limit (09.01.2026 9:01:02) 19692
4 700 Kč 09.01.2026 9:01:03 16694
4 600 Kč limit (09.01.2026 9:00:58) 19692
4 500 Kč 09.01.2026 9:00:59 16694
4 400 Kč limit (09.01.2026 9:00:55) 19692
4 300 Kč 09.01.2026 9:00:56 16694
4 200 Kč limit (08.01.2026 17:54:11) 19692
4 100 Kč 02.01.2026 19:07:04 16694
4 000 Kč limit (02.01.2026 19:06:55) 19692
4 000 Kč 02.01.2026 19:06:56 16694
3 900 Kč limit (02.01.2026 19:06:51) 19692
3 800 Kč 02.01.2026 19:06:52 16694
3 700 Kč limit (01.01.2026 12:48:14) 19692
3 600 Kč 31.12.2025 7:48:16 16694
3 500 Kč limit (30.12.2025 9:32:12) 5435
3 500 Kč 30.12.2025 9:32:13 2325
3 400 Kč limit (28.12.2025 17:10:51) 5435
3 300 Kč 28.12.2025 16:57:58 16694
3 200 Kč 27.12.2025 16:24:39 5435
3 100 Kč 25.12.2025 13:55:15 16694
3 000 Kč 24.12.2025 12:52:08 5435