Alfons Mucha - Soubor 2 kreseb

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

rozměry: 12x16 cm a 21x34 cm, 1x signováno Mucha, volné listy.

Pozn.: Papír mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

 

o autorovi: 1860 - 1939.
Narozen v Ivančicích. Výtvarným nadáním vynikal již při studiích na gymnáziu, na AVU do Prahy ale nebyl přijat. Malovat nepřestal a později byl přijat na AVU do Mnichova a následně na akademii Julian do Paříže. Nejslavnější Muchovo období je kolem přelomu 19. a 20. století. Byl označován za největšího dekorativního umělce světa. Svým všestranným nadáním zasahoval do všech uměleckých oborů, sochařstvím počínaje a divadlem konče.


Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 000 Kč

vydraženo
10903. Soubor 2 kreseb
Dražba ukončena:01.06.2017 22:08:25
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
15 000 Kč limit (01.06.2017 22:03:24) 2022
14 000 Kč 01.06.2017 22:03:25 2362
13 000 Kč 01.06.2017 21:58:16 2022
12 000 Kč 01.06.2017 21:56:08 2362
11 000 Kč 01.06.2017 21:51:48 2022
10 000 Kč 01.06.2017 21:47:37 2290
9 500 Kč 01.06.2017 21:46:44 2362
9 000 Kč 01.06.2017 21:32:20 2022
8 500 Kč 01.06.2017 21:16:33 2740
8 000 Kč 01.06.2017 19:55:33 2022
7 500 Kč limit (01.06.2017 15:12:58) 2740
7 500 Kč 01.06.2017 15:12:59 1484
7 000 Kč limit (01.06.2017 15:12:08) 2740
6 500 Kč limit (01.06.2017 15:12:07) 1484
5 500 Kč 29.05.2017 7:35:42 2740
5 000 Kč limit (29.05.2017 7:35:33) 849
4 900 Kč 29.05.2017 7:35:34 2740
4 800 Kč limit (29.05.2017 7:35:16) 849
4 700 Kč 29.05.2017 7:35:17 2740
4 600 Kč limit (27.05.2017 17:14:22) 849
4 500 Kč limit (27.05.2017 17:14:21) 1484
4 200 Kč limit (27.05.2017 17:14:08) 1484
4 100 Kč limit (27.05.2017 17:14:07) 849
3 400 Kč limit (27.05.2017 17:13:58) 1484
3 300 Kč 27.05.2017 17:13:59 849
3 200 Kč limit (27.05.2017 17:12:45) 1484
3 100 Kč limit (27.05.2017 17:12:44) 849
2 800 Kč limit (27.05.2017 17:12:35) 1484
2 700 Kč 27.05.2017 17:12:36 849
2 600 Kč limit (27.05.2017 17:12:08) 1484
2 500 Kč limit (27.05.2017 17:12:07) 849
2 100 Kč limit (27.05.2017 17:11:56) 1484
2 000 Kč 27.05.2017 17:11:57 849
1 900 Kč limit (27.05.2017 17:11:51) 1484
1 800 Kč 27.05.2017 17:11:52 849
1 700 Kč limit (27.05.2017 17:11:45) 1484
1 600 Kč 27.05.2017 17:11:46 849
1 500 Kč limit (24.05.2017 11:37:39) 1484
1 400 Kč 17.05.2017 11:37:59 2227
1 300 Kč 16.05.2017 21:43:24 488
1 200 Kč 13.05.2017 0:15:39 2556
1 100 Kč 09.05.2017 22:20:47 849
1 000 Kč 07.05.2017 19:20:10 2227