Alfons Mucha - Znamení zvěrokruhu

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Nejdelší strana: 88 cm

Litografie, 54x40 cm. Signováno vpravo dole v tisku Mucha a vpravo dole tužkou tiskařem. Rám, pasparta, sklo. Limitovaná edice 139/300. Edice Nadace Alfonse Muchy.

Stav: Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

 

o autorovi: 1860 - 1939.
Narozen v Ivančicích. Výtvarným nadáním vynikal již při studiích na gymnáziu, na AVU do Prahy ale nebyl přijat. Malovat nepřestal a později byl přijat na AVU do Mnichova a následně na akademii Julian do Paříže. Nejslavnější Muchovo období je kolem přelomu 19. a 20. století. Byl označován za největšího dekorativního umělce světa. Svým všestranným nadáním zasahoval do všech uměleckých oborů, sochařstvím počínaje a divadlem konče.


Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 000 Kč

vydraženo
152361. Znamení zvěrokruhu
Dražba ukončena:28.01.2026 20:22:36
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:20 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
20 000 Kč 28.01.2026 20:19:36 16694
19 000 Kč 28.01.2026 20:17:15 15435
18 000 Kč 28.01.2026 20:15:06 16694
17 000 Kč 28.01.2026 20:12:47 15435
16 000 Kč 28.01.2026 20:10:54 16694
15 000 Kč 28.01.2026 20:09:41 15435
14 000 Kč 28.01.2026 20:08:33 8073
13 000 Kč limit (28.01.2026 20:08:13) 15435
13 000 Kč limit (28.01.2026 20:08:14) 8073
11 000 Kč 28.01.2026 12:19:05 15435
10 000 Kč 24.01.2026 8:30:13 16694
9 500 Kč 24.01.2026 2:58:43 19224
9 000 Kč 22.01.2026 14:38:17 16694
8 500 Kč 22.01.2026 10:06:39 15435
8 000 Kč 21.01.2026 17:10:56 16694
7 500 Kč 20.01.2026 20:46:41 19224
7 000 Kč limit (20.01.2026 16:31:28) 15435
6 500 Kč 20.01.2026 16:31:29 17793
6 000 Kč 20.01.2026 13:05:13 15435
5 500 Kč 18.01.2026 22:35:18 16694
5 000 Kč limit (18.01.2026 22:35:13) 19810
4 900 Kč 18.01.2026 22:35:14 16694
4 800 Kč limit (18.01.2026 22:35:10) 19810
4 700 Kč 18.01.2026 22:35:11 16694
4 600 Kč limit (18.01.2026 22:35:02) 19810
4 500 Kč 18.01.2026 22:35:03 16694
4 400 Kč limit (18.01.2026 22:34:59) 19810
4 300 Kč 18.01.2026 22:35:00 16694
4 200 Kč limit (18.01.2026 21:41:06) 19810
4 100 Kč 18.01.2026 18:17:22 16694
4 000 Kč 17.01.2026 16:09:33 15435
3 900 Kč 16.01.2026 19:48:00 146
3 800 Kč 15.01.2026 5:49:54 16694
3 700 Kč 14.01.2026 23:47:45 19780
3 600 Kč 04.01.2026 17:25:40 16694
3 500 Kč 03.01.2026 13:32:58 8361
3 400 Kč 02.01.2026 19:07:16 16694
3 300 Kč 02.01.2026 18:28:40 19632
3 200 Kč 31.12.2025 7:48:31 16694
3 100 Kč 30.12.2025 9:32:27 2325
3 000 Kč 25.12.2025 13:54:27 16694