Alfred Edmund Brehm - Brehmův Život zvířat

9 svazků, polokožená, tlačená a zlacená vazba. Soubor obsahuje díly: Savci (2 svazky), Ptáci (3 svazky), Ryby, Plazi a Hmyz. Psáno německy švabachem. Obsahuje množství ilustrací.

Pozn.: Hřbet jednoho svazku opraven. Celkově mírně poškozeno.

Alfred Edmund Brehm
56878. Brehmův Život zvířat
Dražba ukončena:17.03.2021 21:40:58
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč