Alfréd Kindler - Cesta vesnicí

Kombinovaná technika, 15x15 cm. Signováno vlevo dole Kindler. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1925 – 2019
Grafik, malíř, textilní výtvarník. Vyučil se litografem, studoval u prof. Hosáka litografii, za války začal pracovat jako návrhář textilu. V malbě byl autodidaktem, na studijním pobytu byl v Bavorsku. V textilní tvorbě se věnoval gobelínům, v grafice vytvářel především dřevořezy. Zabýval se také keramikou. V malbě tvořil hlavně krajiny. Samostatně vystavoval v Čechách.

Alfréd Kindler
37891. Cesta vesnicí
Dražba ukončena:27.11.2019 19:56:23
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 100 Kč