Alfréd Kindler

37887. Kůň u stodoly

popis: Kombinovaná technika, 15x15 cm. Signováno vlevo dole Kindler. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 27.11.2019 19:41:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 1 200 Kč