Alfréd Kindler - Podvečer u chalupy

Olej na sololitu, 15x15 cm. Signováno vlevo dole Kindler. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1925 – 2019
Grafik, malíř, textilní výtvarník. Vyučil se litografem, studoval u prof. Hosáka litografii, za války začal pracovat jako návrhář textilu. V malbě byl autodidaktem, na studijním pobytu byl v Bavorsku. V textilní tvorbě se věnoval gobelínům, v grafice vytvářel především dřevořezy. Zabýval se také keramikou. V malbě tvořil hlavně krajiny. Samostatně vystavoval v Čechách.

Alfréd Kindler
306268. Podvečer u chalupy
Dražba ukončena:02.10.2020 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč