Alfred Kubin - Na dvorku

Litografie, 27x20 cm, signováno vlevo dole v tisku Kubin, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Pasparta znečištěna.

o autorovi: pokřtěn Alfred Leopold Isidor, 10. dubna 1877 Litoměřice[1], Rakousko-Uhersko – 20. srpna 1959 Zwickledt, Wernstein am Inn, Rakousko) byl rakouský expresionistický grafik, ilustrátor a spisovatel narozený v Čechách.

11900. Na dvorku
Dražba ukončena:29.06.2017 18:22:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč