Alfred Kubin - Soubor 2 grafických prací - Autoportrét a Alter tempel

rozměry: 20x16 cm a 17x17 cm, obě signovány A. Kubín, rámovány, zaskleny.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: pokřtěn Alfred Leopold Isidor, 10. dubna 1877 Litoměřice[1], Rakousko-Uhersko – 20. srpna 1959 Zwickledt, Wernstein am Inn, Rakousko) byl rakouský expresionistický grafik, ilustrátor a spisovatel narozený v Čechách.

11825. Soubor 2 grafických prací - Autoportrét a Alter tempel
Dražba ukončena:28.06.2017 21:42:03
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 900 Kč