Alfred Seifert - Žena v krajině

Olej na plátně nažehleném na druhotné plátno. 76x52 cm. Signováno vpravo dole A. Seifert. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Restaurováno.

o autorovi: 1850 – 1901
Česko-německý malíř, známý hlavně svými portréty žen a dívek.

Alfred Seifert
40181. Žena v krajině
Dražba ukončena:30.01.2020 22:21:32
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:23 000 Kč