Olej na plátně nažehleném na druhotné plátno. 76x52 cm. Signováno vpravo dole A. Seifert. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Restaurováno.
o autorovi: 1850 – 1901
Česko-německý malíř, známý hlavně svými portréty žen a dívek.