Alfred Šnábl - Stromy u vody

Olej na plátně, 54x70 cm, signováno vlevo dole Šbnábl 1948, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1901 - 1968
Malíř. Studoval na UMPRUM v Praze u J. Bendy a F. Kysely a na AVU v Praze u M. Švabinského, K. Krattnera a W. Nowaka. Portrétista, krajinář, grafik a ilustrátor. Zasedal v kabinetu Ministerstva školství a kultury jako znalec výtvarných umění.

13504. Stromy u vody
Dražba ukončena:25.10.2017 19:33:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč