Aljo Beran - Chalupy v Zakarpatské Rusi

Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vpravo dole A. Beran 43. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1907-1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč

54863. Chalupy v Zakarpatské Rusi
Dražba ukončena:28.01.2021 20:35:09
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč