Aljo Beran - Molo

Olej na plátně, 50x90 cm. Signováno vlevo dole A. Beran. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1907-1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč

49453. Molo
Dražba ukončena:01.10.2020 21:47:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč