Aljo Beran - Zamyšlená

Olej na kartonu, 34x27 cm. Signováno vlevo nahoře A. Beran. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1907-1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč

25359. Zamyšlená
Dražba ukončena:29.11.2018 21:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 15.11.2018 22:19:24 1345