Aljo Beran - Zátiší s kyticí a hruškami

Kombinovaná technika, 56x44 cm, signováno vlevo dole A. Beran, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1907-1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč

8012. Zátiší s kyticí a hruškami
Dražba ukončena:22.02.2017 18:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč