Alois Kohout - Motiv z Tenerife

Olej na plátně, 50x65 cm. Signováno vpravo dole Al. Kohout 1935. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891 - 1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 180 000 Kč

23499. Motiv z Tenerife
Dražba ukončena:31.10.2018 18:24:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 000 Kč