Alois  Kirnig - Březový ráj

Olej na plátně fixováném na kartonu, 51x33 cm. Signováno vlevo dole A. Kirnig 1887. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1840 - 1911

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
87803. Březový ráj
Dražba ukončena:15.12.2022 20:29:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč