Alois  Kirnig - Horské jezero

Olej na plátně, 31x41 cm. Signováno vpravo dole A. Kirnig 1889. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 54 cm

o autorovi: 1840 - 1911

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem doporučujeme
87628. Horské jezero
Dražba ukončena:14.12.2022 20:41:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:17 000 Kč