Alois  Kirnig - Pohled do kraje

Olej na kartonu, 20x49 cm. Signováno vlevo dole A. Kirnig. Rám.

Pozn.: Rám poškozen, malba mírně poškozena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1840 - 1911

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč.

22397. Pohled do kraje
Dražba ukončena:26.09.2018 20:08:53
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:18 000 Kč