Alois  Kirnig - Řeka v Alpách

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole A. Kirnig 1889. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 89 cm

o autorovi: 1840 - 1911

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
79072. Řeka v Alpách
Dražba ukončena:30.06.2022 21:57:15
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:48 000 Kč