Alois  Kirnig - Romantická krajina

Olej na plátně, 55x69 cm. Signováno vlevo dole A. Kirnig 1869. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1840 - 1911

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč.

68892. Romantická krajina
Dražba ukončena:25.11.2021 21:24:21
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:32 000 Kč