Alois  Kirnig - U řeky

Olej na kartonu, 31x38 cm. Signováno vlevo dole A. Kirnig 1903. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1840 - 1911

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč.

63554. U řeky
Dražba ukončena:25.08.2021 22:17:51
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:16 000 Kč