Alois Lukášek - Dálky na Vysočině

Olej na kartonu, 22x35 cm, signováno vpravo dole Lukášek, rám, zaskleno.

1911, Zlatkov - 1984, Medvědice
Žák AVU (1945-1949; prof. Otakar Nejedlý a Sychra. Hlavním motivem jeho tvorby je budovatelství a historické reminescence. Tvoří také panoramata Vysočiny a obrazy venkovských sídel. Vystavoval zejména na našem území.

5472. Dálky na Vysočině
Dražba ukončena:28.09.2016 22:16:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 900 Kč