Alois Lukášek - Dřevěná šachta na olši

Olej na kartonu, 65x45 cm, signováno vpravo dole Lukášek, rám, pasparta, zaskleno.

1911, Zlatkov - 1984, Medvědice
Žák AVU (1945-1949; prof. Otakar Nejedlý a Sychra. Hlavním motivem jeho tvorby je budovatelství a historické reminescence. Tvoří také panoramata Vysočiny a obrazy venkovských sídel. Vystavoval zejména na našem území.

Pozn.: Rám poškozen.

5708. Dřevěná šachta na olši
Dražba ukončena:29.09.2016 21:49:34
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 300 Kč