Alois Janeček-Pardubský - Zasněžené Jirny

Kombinovaná techniky, 45x60 cm, signováno vpravo dole Janeček-Pardubský, rám, zaskleno.

1894, Žižkov
Studoval v Mnichově u prof. V. Schumanna. Procestoval Slovensko, Dalmácii, Bosnu a Rakousko. Malíř krajin a genrů. Tvořil motivy z Rábu v Dalmácii, Slovenska, Podkrkonoší i Posázaví.

Pozn.: Poškozeno.

3486. Zasněžené Jirny
Dražba ukončena:26.11.2015 22:25:24
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč