Alois Arnegger - Hráz rybníka

Olej na plátně. 71 x 97 cm celkový rozměr 110 x 130 cm Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Malba poškozena. Rám poškozen.

Olej na plátně, 71x97 cm. Celkový rozměr s rámem 110x130 cm. Signováno vlevo dole A. Arnegger. Rámováno.

o autorovi: 1879 - 1967
Rakouský malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 440 000 Kč.

41122. Hráz rybníka
Dražba ukončena:27.02.2020 21:22:41
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč