Alois Arnegger - Na hrázi rybníka

Olej na plátně, 71x97 cm. Signováno vlevo dole A. Arnegger. Nerámováno.

Stav: Malba na několika místech protržena.

o autorovi: 1879 - 1967
Rakouský malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 440 000 Kč.

305119. Na hrázi rybníka
Dražba ukončena:08.06.2020 20:19:42
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč