Olej na plátně, 71x97 cm. Signováno vlevo dole A. Arnegger. Nerámováno.
Stav: Malba na několika místech protržena.
o autorovi: 1879 - 1967 Rakouský malíř. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 440 000 Kč.