Olej na plátně, 74x100 cm. Signováno vpravo dole A. Arnegger. Rám. Pozn.: Rám i malba poškozeny.
o autorovi: 1879 - 1967 Rakouský malíř. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 440 000 Kč.