Alois Arnegger - U ohníčku v lese

Olej na plátně, 74x100 cm. Signováno vpravo dole A. Arnegger. Rám.

Pozn.: Rám i malba poškozeny.

o autorovi: 1879 - 1967
Rakouský malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 440 000 Kč.

25060. U ohníčku v lese
Dražba ukončena:28.11.2018 21:31:34
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:17 000 Kč