Alois Bílek - Návrat z práce

Olej na plátně, 60x50 cm, signováno vpravo dole A. Bílek, rám.

1887, Slupy u Tábora - 1961, Praha
Student technického učení, ze kterého přesídlil na Akademii v Praze (prof. Pirner). Malíř zátiší a podobizen. Na delší čas se usadil v Paříži, kde byl pravidelným účastníkem místních výstav.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

6501. Návrat z práce
Dražba ukončena:30.11.2016 21:20:26
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:9 500 Kč