Alois Bílek - Abstraktní kompozice

Olej na kartonu, 40x50 cm. Signováno vpravo dole A. Bílek 1913. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1887 - 1961

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 564 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
101374. Abstraktní kompozice
Dražba ukončena:27.09.2023 21:42:23
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:30 000 Kč