Alois Bílek

12123. Akt ženy

popis: Akvarel, 29x43 cm, signováno vpravo dole Bílek 46, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

dražba ukončena: 29. 6. 2017 22:05:00

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 3 200 Kč