Alois Bílek - Akt ženy

Akvarel, 29x43 cm, signováno vpravo dole Bílek 46, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1887 - 1961

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 564 000 Kč.

12123. Akt ženy
Dražba ukončena:29.06.2017 22:05:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 200 Kč