Alois Bílek - Autoportrét

Olej na kartonu, 42x62 cm. Signováno vpravo dole A. Bílek. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1887 - 1961

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 564 000 Kč.

22360. Autoportrét
Dražba ukončena:26.09.2018 19:27:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 100 Kč