Alois Bílek - Autoportrét

Olej na plátně, 81x65 cm. Signováno vlevo dole A. Bílek 46. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1887 - 1961

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 564 000 Kč.

22699. Autoportrét
Dražba ukončena:27.09.2018 20:04:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč