Alois Bílek - Koupání

Kombinovaná technika, 32x49 cm. Signováno vpravo dole A. Bílek. 14. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 53 cm

o autorovi: 1887 - 1961

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 564 000 Kč.

100306. Koupání
Dražba ukončena:30.08.2023 21:06:43
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:27 000 Kč