Alois Bílek - Ležící akt

Olej na kartonu, 42x28 cm. Signováno vpravo dole A. Bílek. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887 - 1961

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 564 000 Kč.

29499. Ležící akt
Dražba ukončena:27.03.2019 19:05:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 900 Kč