Alois Bílek - Lounsko

Olej na plátně, 50x46 cm. Signováno vpravo dole Alois Bílek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887 - 1961

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 564 000 Kč.

306476. Lounsko
Dražba ukončena:31.10.2020 20:22:30
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč