Alois Bílek - Motiv z jihu

Olej na plátně, 65x55 cm, signováno vpravo dole A. Bílek, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887 - 1961

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 564 000 Kč.

15792. Motiv z jihu
Dražba ukončena:25.01.2018 21:26:04
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:13 000 Kč