Alois Bílek

305447. Plačící dívka

popis: Litografie, 27x23 cm. Signováno vpravo dole tužkou A. Bílek, monogramováno vpravo dole v tisku AB 1934. Pasparta, sklo.

o autorovi: 1887 - 1961
Narozen ve Slupech u Tábora. Studoval architekturu na ČVUT v Praze odkud přešel na AVU k prof. Pirnerovi. Usadil se v Paříži. Ve své tvorbě se věnoval genrům, krajinomalbě, podobiznám i zátiším.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč

dražba ukončena: 03.07.2020 20:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 02.07.2020 12:45:26 1011
500 Kč 26.06.2020 10:27:34 55