Alois Bílek - Portét mladíka

Olej na kartonu, 45x33 cm. Signováno vlevo dole A. Bílek. Rám, sklo.

o autorovi: 1887 - 1961

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 564 000 Kč.

25162. Portét mladíka
Dražba ukončena:29.11.2018 18:14:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 600 Kč