Alois Bílek - Stromy v krajině

Olej na plátně, 54x65 cm. Signováno vlevo dole Bílek. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1887 - 1961

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 564 000 Kč.

68686. Stromy v krajině
Dražba ukončena:24.11.2021 20:56:44
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč