Alois Bílek - Tulipány ve váze

Olej na plátně, 60x50 cm. Signováno vpravo dole Bílek. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1887 - 1961

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 564 000 Kč.

17013. Tulipány ve váze
Dražba ukončena:01.03.2018 22:25:31
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 500 Kč