Alois Bílek - U Votic

Olej na kartonu, 33x41 cm. Signováno vpravo dole Bílek.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887 - 1961

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 564 000 Kč.

38126. U Votic
Dražba ukončena:28.11.2019 19:39:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 000 Kč