Alois Bílek - V lese

Olej na plátně, 63x81 cm. Signováno vlevo dole A. Bílek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887 - 1961

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 564 000 Kč.

54810. V lese
Dražba ukončena:28.01.2021 19:34:53
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč