Olej na plátně fixováném na kartonu, 25x31 cm. Signováno vpravo dole Al. Boháč. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 41 cm
o autorovi: 1885 – 1945
Malíř. Studoval na vídeňské Akademii výtvarných umění všeobecnou malířskou školu R. Bachera s cílem stát se středoškolským profesorem kreslení. Studijní cesty podnikl po Itálii, Německu, Rakousku a Jugoslávii. Byl především kreslířem a výborným akvarelistou. Často maloval různé fantaskní a pohádkové bytosti, sám vydal dvě knihy pohádek.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 500 Kč.