Alois Boháč - Náhon v lukách

Olej na plátně fixováném na kartonu, 25x31 cm. Signováno vpravo dole Al. Boháč. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 41 cm

o autorovi: 1885 – 1945
Malíř. Studoval na vídeňské Akademii výtvarných umění všeobecnou malířskou školu R. Bachera s cílem stát se středoškolským profesorem kreslení. Studijní cesty podnikl po Itálii, Německu, Rakousku a Jugoslávii. Byl především kreslířem a výborným akvarelistou. Často maloval různé fantaskní a pohádkové bytosti, sám vydal dvě knihy pohádek.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 500 Kč.

79809. Náhon v lukách
Dražba ukončena:19.06.2022 20:31:17
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč