Alois Fišárek - Cesta ke vsi

Olej na kartonu, 47x70 cm, signováno vpravo dole Fišárek 59, rám, zaskleno.

1906, Prostějov - 1980, Praha

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

6453. Cesta ke vsi
Dražba ukončena:30.11.2016 20:19:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč