Alois Fišárek - Krajina

Olej na dřevě, 24x34 cm, signováno vpravo dole Fišárek 33, rám.

Pozn.: Vzadu přípis. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1906, Prostějov - 1980, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč.

16578. Krajina
Dražba ukončena:28.02.2018 19:05:46
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 600 Kč